Aizanoi, Frig Vadisi ve Eskişehir Turu

3 Gün, 2 Gece

Yakında

Ayrıntılı bilgi için:

0535 360 67 31

Aizanoi, Frig Vadisi ve Eskişehir Turu

Türkiye’nin aydınlık yüzü Eskişehir ve tarihine bir yolculuk…

Yakında

1.Gün – Cuma – İstanbul’dan Hareket – Kütahya – Aizanoi Antik Kenti – Eskişehir

Son Gezgin Tayfaları da buluşma noktalarından aldıktan sonra Kütahya’ya doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltı zamandan kazanmak için araç içinde paket olarak verilecektir. Kütahya’ya varıp öğle yemeği ve kısa bir mola sonrasında Kütahya Kalesi, Arkeoloji Müzesi, Çini Müzesi Kütahya şehir gezisi sonrasında Dünya’nın en iyi korunmuş Zeus tapınağının da olduğu Aizanoi antik kentine hareket ediyoruz. Çavdarhisar kasabası ile içi içe geçmiş antik şehrin kalıntılarını kasabanın sokaklarında gezerek keşfediyoruz. Antik Tiyatro, Stadyum, Agora, Borsa Meydanı ve diğer kalıntıları da gezdikten sonra otelimizin bulunduğu Kütahya’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

2.Gün – Cumartesi – Frig Vadisi – Midas Şehri – Yazılıkaya – Ayazini

Kahvaltı sonrası Anadolu’nun önemli medeniyetlerinden olan Friglerin izlerini günümüze kadar getiren Frig Vadisi’ne doğru hareket ediyoruz. Evlerini, kalelerini, tapınaklarını en önemlisi de kültürlerini işledikleri bu vadiyi gezip Ayazini Antik kentini de ziyaret ettikten sonra Eskişehir’e dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

3.Gün – Pazar – Eskişehir – Odunpazarı Evleri – Şelale Park – Porsuk Çayında Tekne turu

Kahvaltı sonrası kahvelerimizi Eskişehir manzarası ile Şelale Parkı’nda alıyoruz. Daha sonra Osmanlı evleri ile meşhur Odunpazarı’nı ziyaret edeceğiz. Son dönemde belediyenin katkısı ile çok gelişen Odunpazarı müzeleri ile de öne çıkıyor. Odunpazarı Kent Kompleksleri Müzesi, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Müzesi’ni de gezip Beyler Sokağı ve Hafız Ahmet Konağı’nı da ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği sonrası Sazova Parkı’nı gezilecek. Daha sonra Porsuk çayı tekne gezisi için boş vaktiniz olacak. Daha sonra da İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

Buluşma Yer ve Zamanı
 • Tarih: 4 Ekim
  06.00 İncirli Boyner Mağazası önü
  06.20 1.Levent Metrocity Karşısı -Metro Durağı
  06.45 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
 • Bilgi ve Rezervasyon için: mert@gezgintayfa.com ya da 0 530 153 4515
Ne lazım?

Rahat bir ayakkabı, şapka, güneş gözlüğü, küçük sırt çantası, yağmurluk ya da panço, varsa düzenli kullandığımız ilaçlar, su ve enerji vermesi için kuruyemiş veya kuru meyve. Ayrıca fotoğraf makinalarınızı almayı unutmayın!

Ücret ve Ödeme

İki kişilik konaklamadan tek kişi fiyatı: ??TL
Kendi odam olsun farkı ??TL

İptal durumunda ‘’ EXPERTA TURİZM VE KONGRE ORGANİZASYON HİZMETLERİ HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. İlk ödemeyi yapanlar gezi programını ve “EXPERTA TURİZM VE KONGRE ORGANİZASYON HİZMETLERİ HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ”ni kabul etmiş sayılırlar.
• Gezi başlangıç tarihine 29 ila 16 gün kala yapılan iptallerde “ilk ödeme”nin tamamı, 15 ila 8 gün kala yapılan iptallerde “gezi bedeli”nin %50’si iade edilir, 7 gün ve daha az zaman kaldığı durumlarda ise “gezi bedeli”nin tamamı iade edilemez.
• Paket turun düzenlenmesi için asgari katılımcı sayısı 12’tir. Bu sayıya ulaşılamadığı takdirde katılımcıya paket turun iptalinin bildirileceği son tarih tur trihinden 20 gün öncesidir.
Ödemelerinde kredi kartı kullananlar için: Lütfen kredi kartı limitinizi kontrol ediniz. Bankalar limit aşımı cezası uygulayabilir.

Ne dahil?
 • Konaklama,
  Kütahya: Hlton Garden Inn
  Eskişehir: Madam Tadia
 • 3 kahvaltı, 2 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği,
 • Konforlu otobüs ile ulaşım ve program da belirtilen tüm çevre gezileri,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Ne dahil değil?

• Dahil olan yemekler esnasında alınan içecekler
• Müze girişleri
• Kişisel harcamalar
• Şoförünüz için uygun gördüğünüz bahşişler

Bilgi ve Rezervasyon

Turumuz hakkında detaylı bilgi almak veya ön rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

 

  İlginizi Çekebilecek Turlar

  Gezgin Tayfa Logo

  Gezgin Tayfa'ya Katılın!

  Turlarımız ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak ister misiniz? E-posta adresinizi bırakın, size ulaşalım.

  Katıldığınız için teşekkür ederiz!

  Pin It on Pinterest

  Keşfettikçe paylaşalım!

  Bu yazıyı arkadaşlarınıza ulaştırmaya ne dersiniz?

  WhatsApp chat