Gap Turları

Gap Turu, Güneydoğu Anadolu için düzenlenen eşsiz tarih turları için düzenlenen bir proje olarak bilinir. İçerisinde Anadolu’nun bilinen ve bilinmeyen birçok detayını görme imkanı sunan Gap turları için siz de Gezgin Tayfa’nın deneyimli rehber ekibine güvenebilir, unutamayacağınız bir tarih gezisine çıkabilirsiniz.

Gap Turunda Hangi Şehirler Var?

Gap Turu şehirleri; Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Diyarbakır olarak bilinir. Her şehre giden genel bir Gap turu olabileceği gibi tüm şehirler için ayrı ayrı düzenlenen detaylı Gap turları da mevcut. Böylece uzun bir tur yerine kısa kısa tüm şehirlerin en güzel yerlerini doya doya görebilir ve bu tarihi havayı rahat rahat soluyabilirsiniz.

Gap turları arasında son dönemde en çok tercih edilen turlardan Göbeklitepe turu, Gaziantep ve Şanlıurfa Turu ve Nemrut Dağı Turu gibi birçok Gap turuna Gezgin Tayfa ile ulaşabilir ve siz de unutulmaz bir tatil planı yapabilirsiniz.

Gap turları, genellikle kalabalık arkadaş grupları ve aile tatilleri için tercih edilmekte olan yurt içi turlar kapsamındadır.. Bunun yanında gezgin çiftler ve tarih meraklıları da Gap turunda aradığı heyecanı bulabilmekte ve tarihte keşfi eğlenceli bir tura çıkabilmektedir.

Gap Turu Fiyatları

Gap Turu fiyatları, dönem ve şehir bilgilerine göre farklılık gösterir. En güncel ve doğru Gap turları fiyatları için web sitemizi inceleyebilir, iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca indirimli Gap turu kampanyaları da yine web sitemizde size sunulmaktadır. Böylece erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilir ve en güzel Gap turuna en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Gezgin Tayfa Gap Turları, yılın bahar ve yaz aylarını kapsayan tur programlarından oluşmaktadır. Siz de sevdiklerinizle öğretici ve aynı zamanda eğlenceli bir gezi tatili planlayabilir ve Anadolu’nun eşsiz güzellikleriyle büyülenebilirsiniz. Üstelik en güzel Anadolu yemeklerinin olduğu planlar da mevcut. Tarihi yerleri gezerken gün aralarında en güzel yöresel yemekleri tadabilirsiniz.

Gezgin Tayfa Gap Turu programları için şimdi siz de harekete geçin. Gezgin Tayfa’da tam da hayalini kurduğunuz bir tatil turu mutlaka var.

Gezgin Tayfa Logo

Gezgin Tayfa'ya Katılın!

Turlarımız ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak ister misiniz? E-posta adresinizi bırakın, size ulaşalım.

Katıldığınız için teşekkür ederiz!

Pin It on Pinterest

Share This
WhatsApp chat